דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות מפלדה היא אחת משתי האופציות האפשריות לדלתות כניסה לבית, כשמנגד עומדת האלטרנטיבה הלא רעה בכלל והיא דלת עץ.

אז במה כדאי לבחור? טוב, אנחנו לא ממש אוביקטיביים מאחר ואנחנו עוסקים בייצור דלתות כניסה מפלדה, ובכל זאת ננסה לסקור רשימת יתרונות וחסרונות עבור שתי האפשרויות:

נמדוד את הדלתות לפי הפרמטרים הבאים:

  1. בטיחות

ברור לכל כי דלת כניסה מפלדה עומדת בסטנדרטים גבוהים הרבה יותר מדלתות עץ. כיום קיימות דלתות עץ המכילות שכבה פנימית של מתכת אך הייצור מסובך הרבה יותר ומגולם במחיר. בדלתות כפר חוגלה הבטיחות היא מעל לכל, ניצור עבורכם דלת פלדה עם מנעול מולטילוק העומד בתקן הבטיחותי המחמיר ביותר.

 

  1. עמידות

כאן אנו מדברים על שרידות לאורך זמן, עץ הוא חומר פגיע מאוד יחסית לדלת פלדה, בין אם מדובר על נזקי פגיעות פיזיות, פגיעות חום, פגיעות לחות או סתם פגעי הזמן, דלת כניסה מפלדה עמידה ושרידה יותר בעשרות מונים. לכן כדאי לבחור בדלת פלדה גם מבחינת פרמטר זה.

 

  1. גמישות עיצובית

גם כאן היתרון נמצא בצד חובבי המתכת, פלדה היא חומר גמיש הניתן לכיפוף, כירסום, ריקוע ועוד שלל פעולות המאפשרות להגיע לכמעט אין סוף סגנונות באיכות גימור גבוהה ביותר. כמו כן- החומר הרבה יותר "סלחני" מעץ, כלומר בר תיקון ע"י חימום ועיצוב מחדש.

 

  1. מראה

בפרמטר זה לא נוכל לפסוק חד משמעית, דלת עץ מביאה עמה ערך מוסף ומראה טבעי וכפרי, אך כך הדבר גם בעניין דלתות פלדה אשר עשויות חומר טבעי ומביאות את המטען שלהן. ניתן להתאים ולייחד את הדלת על פי טעמכם, באמצעות בחירת סורג ספציפי, צבע "מיושן", זכוכית "סבתא" שנותנת מראה כפרי ועוד שלל אפשרויות על פי דרישת הלקוח. אנו מזמינים אתכם להיכנס לדף "קטלוג דלתות כניסה מעוצבות" בכדי להתרשם ממבחר עבודותינו.

 

  1. מחיר

גם כאן אין תשובה חד משמעית, באופן כללי מחירי דלתות כניסה מעוצבות ירד מאוד בשנים האחרונות עקב התפתחויות טכנולוגיות אשר הקלו את תהליך הייצור, אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.

מעניין אותך? רוצה לשמוע פרטים נוספים? - צור איתנו קשר עכשיו
או שלח פרטיך בטופס ואנו נחזור אליך
דילוג לתוכן